V posledních několika letech se dostávají ready made společnosti stále více do povědomí, protože představují poměrně rychlý způsob, jak začít s podnikáním. Pokud se tedy chcete vyhnout zdlouhavému vyřizování na úřadech, není nic jednoduššího než se obrátit na odborníka, který má ve svém portfoliu služeb prodej s.r.o.

V podstatě se jedná o společnosti, které jsou určené k prodeji. Sice jsou zapsané v obchodním rejstříku, nicméně obchodní historie je nulová. O prodej s.r.o. je zájem z jednoho hlavního důvodu, a tou je rychlé odstartování podnikání.

Proč jsou ready made společnosti tak žádané?

Pokud se potřebujete pustit do podnikatelské činnosti co nejdříve, ready made společnost je pro vás jako stvořená, protože vám ušetří spoustu času. Vyhnete se tak úřadům, papírování a nekonečnému čekání.

Charakteristickým rysem těchto společností je, že se nikdy nevyužívaly, a tím pádem jsou sice zapsané v obchodním rejstříku a mají přidělené IČ, nicméně nemají žádné dluhy a závazky. V případě, že takovou společnost koupíte, máte úplně nový subjekt.

Kdo ready made společnosti nabízí?

Jestliže hledáte profesionála, který se zabývá prodejem ready made firem, obraťte se na Ready made s.r.o., kde můžete získat svou společnost už během 24 hodin. Všechny nabízené subjekty mají plně splacený základní kapitál.

Co se týče převodu, ten je jednoduchý. Podepíšete všechny připravené dokumenty pro převod, a poté se stáváte jednatelem vámi vybrané společnosti. Už vám potom nic nebrání v tom, abyste si otevřeli v bance podnikatelský účet, a pustili se do podnikání a rozšiřování svého byznysu. Stejně tak vám zprostředkovatel dokáže vyřídit dobrovolnickou registraci k DPH.

Ready made společnost koupíte už od 19 900 korun, přičemž v ceně jsou zahrnuty všechny náklady od ověření podpisů přes kolek na zápis do obchodního či živnostenského rejstříku až po kolek na návrh změn v obchodním rejstříku.

 

Související

Text nevyjadřuje názor redakce