Ořechovka je již více než sto let věhlasným místem pro život. Vilová čtvrť plná zeleně v těsné blízkosti historického centra Prahy učarovala i proslulým umělcům. Nemovitosti v ní se na realitním trhu objevují ojediněle – rezidence Maison Ořechovka je proto unikátní příležitostí na koupi bytu v této naprosto jedinečné a vysoce atraktivní lokalitě.

Bydlení v nejvyšším standardu

Moderní městské bydlení, které svým konceptem zapadá do historického genia loci pražské Ořechovky, navrhli architekti Jiří Řezák a David Wittassek z ateliéru QARTA Architektura. Areál celkem osmi vila-domů získal mnohá prestižní ocenění, uspěl například v soutěžích Realitní projekt roku, Estate Awards či Best of Reality. Vůbec posledním uděleným oceněním je to, které projekt Maison Ořechovka získal na mezinárodních cenách CEEQA 2022. Obě etapy rezidenčního projektu jsou nyní zcela dokončeny a úspěšně zkolaudovány, což klienti, kteří na své bydlení nechtějí čekat ještě několik dlouhých let, vítají.

penta
Foto: Penta Real Estate a bpd development

Všechny bytové jednotky v Maison Ořechovka jsou navrženy v nejvyšším standardu Premium. Samozřejmostí jsou dřevěné podlahy, hliníková okna s exteriérovými žaluziemi, velkoformátová dlažba i obklady, designové zařizovací předměty. Pro zajištění veškerého pohodlí a bezpečí rezidentů je součástí areálu recepce s nepřetržitou službou, která poskytuje concierge služby a vykonává dohled nad kamerovým systémem.

penta 2
Foto: Penta Real Estate a bpd development

Luxusní byty ihned k nastěhování

Prodej bytů na Praze 6 se blíží do svého finále, v nabídce jsou poslední volné byty. Jednou z mnoha jejich výhod je okamžitá dostupnost, exkluzivní byty jsou již zcela připraveny přivítat své nové majitele. Například byt B4.282 s populární dispozicí 2+kk a užitnou plochou 55 m2 představuje ideální bydlení pro páry. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a přímým vstupem na lodžii doslova vybízí k letním snídaním na čerstvém vzduchu s výhledem na probouzející se město. Nepropásněte tak výjimečnou možnost začít nový život v nejznámější pražské čtvrti.penta3

Foto: Penta Real Estate a bpd development
Související

Text nevyjadřuje názor redakce