Luxusní apartmány určené pro druhé bydlení

Projekt MOLO Lipno Resort vznikl po vzoru vyhlášených alpských středisek se službami na té nejvyšší úrovni. Architektonický koncept areálu, který propojuje soukromé apartmány s komplexním servisem, vytvořila pražská pobočka mezinárodního ateliéru Chapman Taylor. Apartmány v rozmanitých dispozicích od 1+kk po 5+kk vynikají výjimečným zpracováním s akcentem na detail. V nových bytech na Lipně nechybí privátní sauny, v zázemí pak parkovací místa koncipovaná na velká SUV, speciální kóje pro uložení sportovního vybavení nebo nabíječky pro elektrokola.

V exkluzivním resortu najdou rezidenti vše, co potřebují k pohodlnému trávení svého času. A to jak při víkendovém pobytu, tak v případě, že se rozhodnou využívat apartmán jako dlouhodobé útočiště uprostřed přírody. Malebné podhůří Šumavy a prvotřídní služby ke druhému bydlení přímo vybízí. V blízké budoucnosti se areál rozšíří o pětihvězdičkový hotel, ve kterém rezidenti najdou například luxusní Spa & Wellness centrum.

Komerční článek
Foto: Molo Lipno Resort

 

Nezapomenutelný gastronomický zážitek

Mezi apartmánovými domy se vine korzo s butiky, připravuje se otevření cukrárny a bistra se zajímavým menu. Na promenádu s designovými lavičkami přirozeně navazuje dřevěné molo, kterému náleží titul nejdelší vnitrozemské molo ve střední Evropě. Na něm se nachází fine diningová restaurace – nedávno otevřené MOLO Restaurant nám učarovalo krásným výhledem na vodní hladinu, a především svojí gastronomickou úrovní. Šéfkuchař David Šašek, který dříve pracoval v pražské Coda restauraci, zde připravuje speciality pro opravdové gurmány. Koncept MOLO Bar & Grill je druhou restaurací na mole, která nabízí pokrmy z grilu a sklenku šampaňského či koktejlu, ale především neuvěřitelné výhledy.

Apartmány Lipno přinesly do atraktivní lokality lipenské přehrady moderní architekturu a služby určené pro náročnou klientelu. Za nás jsou bezesporu vítanou alternativou k nákupu nemovitosti v Alpách a neměly by ujít vaší pozornosti.

Komerční článek
Foto: Molo Lipno Resort

 

Související

Text nevyjadřuje názor redakce