Přijali jsme pozvání a zavítali na prohlídku rezidenčního areálu MOLO Lipno Resort. Do prémiových bytů se stěhují první obyvatelé, na promenádě mezi apartmánovými domy panuje příjemná atmosféra. Nejvíce se však těšíme na procházku po unikátním 150 metrů dlouhém mole a večeři v režii známého šéfkuchaře Davida Šaška.

Luxusní apartmány určené pro druhé bydlení

Projekt MOLO Lipno Resort vznikl po vzoru vyhlášených alpských středisek se službami na té nejvyšší úrovni. Architektonický koncept areálu, který propojuje soukromé apartmány s komplexním servisem, vytvořila pražská pobočka mezinárodního ateliéru Chapman Taylor. Apartmány v rozmanitých dispozicích od 1+kk po 5+kk vynikají výjimečným zpracováním s akcentem na detail. V nových bytech na Lipně nechybí privátní sauny, v zázemí pak parkovací místa koncipovaná na velká SUV, speciální kóje pro uložení sportovního vybavení nebo nabíječky pro elektrokola.

V exkluzivním resortu najdou rezidenti vše, co potřebují k pohodlnému trávení svého času. A to jak při víkendovém pobytu, tak v případě, že se rozhodnou využívat apartmán jako dlouhodobé útočiště uprostřed přírody. Malebné podhůří Šumavy a prvotřídní služby ke druhému bydlení přímo vybízí. V blízké budoucnosti se areál rozšíří o pětihvězdičkový hotel, ve kterém rezidenti najdou například luxusní Spa & Wellness centrum.

Komerční článek
Foto: Molo Lipno Resort

 

Nezapomenutelný gastronomický zážitek

Mezi apartmánovými domy se vine korzo s butiky, připravuje se otevření cukrárny a bistra se zajímavým menu. Na promenádu s designovými lavičkami přirozeně navazuje dřevěné molo, kterému náleží titul nejdelší vnitrozemské molo ve střední Evropě. Na něm se nachází fine diningová restaurace – nedávno otevřené MOLO Restaurant nám učarovalo krásným výhledem na vodní hladinu, a především svojí gastronomickou úrovní. Šéfkuchař David Šašek, který dříve pracoval v pražské Coda restauraci, zde připravuje speciality pro opravdové gurmány. Koncept MOLO Bar & Grill je druhou restaurací na mole, která nabízí pokrmy z grilu a sklenku šampaňského či koktejlu, ale především neuvěřitelné výhledy.

Apartmány Lipno přinesly do atraktivní lokality lipenské přehrady moderní architekturu a služby určené pro náročnou klientelu. Za nás jsou bezesporu vítanou alternativou k nákupu nemovitosti v Alpách a neměly by ujít vaší pozornosti.

Komerční článek
Foto: Molo Lipno Resort

 

Související

Text nevyjadřuje názor redakce