Moderně řešené bydlení v zeleni

Nové domy na Praze 5 nabízí bydlení v naprosto prémiové lokalitě. V jejich přímém sousedství se rozkládá přírodní park Košíře-Motol, jehož dominantou je tabulová hora Vidoule. Právě na jejím úpatí jsou terasovitě rozmístěny řadové domy v dispozicích 4+kk nebo 5+kk s užitnou plochou 219 m2. Výškové uspořádání pozemků do ustupujících kaskád dává vzniknout zahradám s terasami, které vynikají vysokou mírou soukromí. Zasazení do zeleně a možnost nerušené relaxace ve vlastním venkovním prostoru je zájemci o život v top‘ rezidenci Pomezí velmi ceněno.

Vysoký materiálový a technologický standard

Řadové nemovitosti jsou ideální volbou pro rodiny, které chtějí mít dostatek prostoru pro veškeré aktivity a zároveň se nechtějí vzdálit od centra Prahy. Domy s energetickým štítkem B jsou vybaveny okny s izolačním trojsklem a elektricky ovládanými vnějšími žaluziemi. Samozřejmostí je řízené větrání s rekuperací tepla, které zajišťuje výměnu vzduchu bez zbytečných ztrát energie. Díky tomu mají ve srovnání s běžnými domy výrazně nižší spotřebu tepla na vytápění.

Ve standardu je také příprava na fotovoltaické panely k výrobě vlastní elektřiny z obnovitelných zdrojů. V pozemku je zabudovaný systém na zachytávání dešťové vody do akumulačních nádrží, která může být použita k zalévání během suchých dní. Řadové domy v Praze – Košířích jsou stavěny s ohleduplným přístupem k přírodě i peněžence svých obyvatel.

Komerční článek
Foto: KKCG Real Estate
Související

Text nevyjadřuje názor redakce