Krel Central a.s. funguje na českém i evropském trhu téměř 30 let.  Za dobu své působnosti v oblasti záložních energetických systémů se stala firmou, jejíž produkty lze charakterizovat jako spolehlivé a bezpečné. Jejími klienty v minulosti byli například ČEZ, Telefonica O2, Pražský hrad nebo desítky nemocnic.  V současné době se společnost zaměřuje mezi jinými na elektrocentrály, fotovoltaické systémy, elektromobilitu a s tím spojené dotace.

Obnovitelné zdroje energie jsou po právu trendem číslo jedna. Společnost vytváří a instaluje fotovoltaické systémy. V rámci svých produktů nabízí monokrystalické i polykrystalické panely nebo kompletní fotovoltaické sety. Pokud však potřebujete kromě toho pomoci s administrativou spojenou s vyřízením dotací, pak je Krel Central a.s. přesně to, co hledáte.

Kromě zelené energie firma působí také v oblasti záložních zdrojů energie a nabízí stacionární i mobilní elektrocentrály. Společnost disponuje generátory pro průmyslové i domácí využití. Pokud potřebujete stále připojení k energii v místě, kde je absence připojení nebo dochází k častým výpadkům, pak je elektrocentrála ideální volbou.

V současné době se do popředí zájmů dostávají elektromobily. Není se čemu divit. Cena baterií klesá, a naopak dobíjecí infrastruktura roste. Elektromobily se stávají z hlediska ekologie stále zajímavější a společnost se v budoucnu chce věnovat právě dobíjecím stanicím pro vozidla.

Od 2. poloviny roku 2021 mohou firmy čerpat z dotačního programu pro období 2021 až 2027- Nový Operační program Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost, který se zaměřuje na realizaci úsporných zařízení pro energii. Krel Central a.s. se aktivně připravuje na spuštění dotačního programu, aby se pro Vás stal adekvátním partnerem a pomocníkem při vyřízení všech potřebných administrativních úkonů.

Společnost se nezaměřuje pouze na firmy, ale je zde k dispozici i pro rodinné a bytové domy. Instaluje domácí fotovoltaické elektrárny, u kterých je možné čerpat z programu Nová zelená úsporám 2021. Poradenská činnost s tím spojená je pro klienty zcela zdarma. Dále je možnost využít velmi výhodného financování vlastní části nákladů skrze dohodnutý program financování, který firma Krel Central a.s. pro své klienty nabízí ve spolupráci s Raiffeisen stavební spořitelnou.

Krel Central a.s. má ve svém portfoliu celou nabídku služeb. Ať už se rozhlížíte po fotovoltaických panelech, potřebujete agregátor nebo poradenství v oblastí dotací, obraťte se na klientské centrum společnosti: www.elektrocentraly.cz

Související

Text nevyjadřuje názor redakce