Život ve velkém městě již nemusí znamenat přežívání v betonové džungli. Rezidenční projekt Evergreen Ďáblice nabízí příjemné bydlení obklopené zelení, a zároveň rychlou dostupnost centra Prahy. Historií ověřený koncept zahradního města přináší v moderním hávu splňujícím všechny nároky životního stylu 21. století.

Nadčasová architektura v souladu s přírodou

Myšlenka zahradního města je založena na harmonii člověka a přírody. Koncept nových nemovitostí na Praze 8 kombinuje byty a řadové domy s mikroparky a promenádami lemovanými stromořadími. Mozaika různorodých zelených ploch vytváří velmi přívětivé prostředí pro rodinný život. Staré Ďáblice jsou klidnou čtvrtí s výbornou občanskou vybaveností – v blízkosti nemovitostí se nachází obchody, restaurace, školy, moderní kulturní centrum i různá sportoviště. Jádro metropole je navíc pohodlně dostupné jak autem, tak veřejnou dopravou.

Pestrá nabídka bytů i řadových domů

Developerská společnost Doma je Doma rozdělila projekt Evergreen Ďáblice do dvou etap. První z nich je již hotová a jednotlivé nemovitosti se postupně zabydlují. V nabídce jsou nyní poslední dva byty v dispozici 2+kk a jeden rodinný dům 3+kk s plochou 95 m2 připravené k nastěhování ihned.

Komerční článek
Foto: Doma je Doma

Dokončení druhé fáze výstavby je plánované na konec roku 2023. Prodej bytů na Praze 8 je v plném proudu, volné nemovitosti díky svým nesporným benefitům rychle mizí. V současné době jsou dostupné byty v rozvržení 1+kk, 2+kk a 3+kk. Všechny bytové jednotky zaujmou prakticky řešeným prostorem s akcentem na pohodlný rodinný život. Samozřejmostí jsou velkorysé obývající pokoje, které slouží jako místo pro setkávání všech členů domácnosti. Výhodou nemovitostí jsou sklepní prostory, většina bytů má vlastní parkovací stání. Jednotky umístěné v přízemí mají populární předzahrádky, ty ve vyšších patrech balkóny či terasy.

V katalogu rodinných domů v Praze – Ďáblicích jsou v rámci 2. etapy k prodeji poslední tři nemovitosti o dispozici 4+kk ve dvou velikostech. Dva z trojpodlažních domů s předzahrádkou a příjemnou zahradou mají obytnou výměru přesahující 160 m2. Třetí dům s velkorysou výměrou téměř 190 m2 disponuje krajním pozemkem, který zajišťuje dostatek soukromí. Najdete v něm velký obývací pokoj s kuchyňským koutem 60 m2, tři ložnice, přičemž hlavní ložnice má vlastní koupelnu, dostatek úložných prostor a dvě garážová stání. Společným jmenovatelem všech nových nemovitostí v Ďáblicích je zdravé bydlení přímo stvořené pro rodinu.

Komerční článek
Foto: Doma je Doma

 

Související

Text nevyjadřuje názor redakce