V pulzující atmosféře jižních Holešovic nabízí SO-HO variabilní pestré spektrum bytů, mezonetů i loftů.

Zájemci o bydlení v přitažlivém prostředí okolo meandru Vltavy najdou v SO-HO Rezidenci prostor pro tvorbu vlastního kreativního návrhu interiéru. Vybízí k tomu jak přízemní lofty, tak byty v druhém nadzemním podlaží, které mají neuvěřitelnou světlou výšku stropů 3,6 metrů. V prodeji jsou nyní nemovitosti z první etapy, jejichž dokončení je plánované v příštím roce, a také vybrané jednotky z navazující druhé části výstavby. V přízemí první etapy projektu vznikne promenáda s obchody místního charakteru, fitness a kavárnou. Můžeme prozradit, že známá holešovická Naše Toustárna zde nalezne novou adresu.

V ulici Dělnická vznikne odstup od rušné silnice úctyhodných 20 metrů, vytvoří ho městská alej se vzrostlými stromy, výsadbu včetně okrasných travin a barevných trvalek dle návrhu známé krajinářky Štěpánky Šmídové. Byty orientované do této ulice získají příjemnou zeleň před okny a zároveň stromy i odstup vytvoří akustické odhlučení.

Speciální nabídka financování

Za urbanistickou revitalizací areálu bývalého podniku Tesla stojí společnost Cresco Real Estate, která má dlouholeté zkušenosti s rezidenční výstavbou na sousedním Slovensku. Na základě vysoké zájmu o možnost platby kryptoměnami za bydlení na Praze 7 se developer rozhodl vyjít svým klientům vstříc a nově lze rezervační poplatek uhradit v bitcoinech či jiné vybrané digitální měně. Na realitním trhu se jedná o novátorský krok, který reflektuje aktuální poptávku především mladých lidí. Možnost úhrady rezervačního poplatku z digitální peněženky ale mohou využít nejen zastánci nových technologií.

Zájemci o nové byty v Holešovicích mohou také čerpat 5% bonus z vlastních zdrojů hrazených nad rámec první splátky. Peněžní prostředky, které po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí zaplatí nad stanovenou výši 15 %, budou zhodnoceny bonusovou 5% sazbou, o kterou se sníží kupní cena nemovitosti. Ti, kteří chtějí zaplatit větší část kupní ceny z vlastních zdrojů, si tak mohou pořídit prémiové bydlení s příjemnou úsporou.

Související

Text nevyjadřuje názor redakce