Renomovaná značka je zpět

Do blízkosti novobarokního zámku Jenerálka se po celé dekádě vrací developerská skupina KKCG Real Estate Group, a to prostřednictvím své oblíbené značky top´rezidence. Projekt nového bydlení na Praze 6, konkrétně právě na Jenerálce, myšlenkově navazuje na výstavbu top´rezidence Šárecké údolí realizovanou v letech 2015 až 2017. A to především tím, že developer opět představil nadčasový architektonický návrh plně respektující konkrétní místo a naplňující současné potřeby prestižního bydlení. Samozřejmostí jsou velmi vysoké standardy materiálů i vybavení nebo důraz na udržitelnost a implementaci chytrých řešení již ve fázi designu.

Návrh kompletní přestavby ulice V Trníčku vznikal ve spolupráci se studiem Architekti Abtsmolen. Pod vedením Ďura Smoleně a Vítězslava Rejška vznikl originální koncept, ve kterém jsou obytné prostory včetně navazujících zahrad umístěny výše nad úrovní ulice. Tím je významně posíleno soukromí budoucích rezidentů a oddělení jejich velkorysých zahrad od veřejného prostoru. Ulice si však zároveň díky neprůjezdnosti i vzrostlé zeleni zachová svůj komunitní charakter.

Komerční článek

Solitérní vily                                     

top‘ rezidence Jenerálka nabízí solitérní vily nejvyššího standardu, které s dispozicí 5+kk, třemi koupelnami, prostornou dvougaráží, sklepními úložnými prostory i nádhernou zahradou představují skutečné bydlení bez jakýchkoliv kompromisů. Lokalita, architektura, smart technologie, zajímavě řešené dispozice i nízkoenergetičnost řadí domy mezi velmi žádané nemovitosti v Praze. Za zmínku stojí rovněž 3 řadové domy, které jsou pomyslnou vstupní branou projektu.

https://www.toprezidence-jeneralka.cz/

 

Související

Text nevyjadřuje názor redakce