Technologie pro mytí osobních automobilů, nákladních vozidel, autobusů, ale i kol nebo naopak vlaků. V iWash se najde automyčka pro každé vozidlo, pro mycí centra i hobby uživatele. Stačí se poptat a pomohou najít ideální řešení pro vás.

Nejmodernější mycí linky se přizpůsobují vozidlům

Firma iWash do ČR dováží novinky, které jsou u nás jinak těžko sehnatelné. Příkladem je mycí linka Aquarama Stargate S10, jež přišla na trh loni v květnu. Italský výrobce se zaměřil na optimalizaci nákladů na provoz, ale i mnohá technická vylepšení. Mycí linka je vybavená výklopnou sušící lištou otočnou o 360°, má vysokotlaké rotační trysky, které si poradí i se špatně dostupnými místy na zádi vozidla i pod střešními spoilery, svislé kartáče s naklápěním skvěle umyjí vozidla typu SUV. A zahrnuty jsou i moderní technologie. Mycí linka má systém fotobuněk, které si načtou tvar vozidla a podle toho provádí mytí.

Evropské produkty prvotřídní kvality

Ať už si vyberete mycí linku nebo mycí box, můžete si být jistí kvalitou. Všechny produkty jsou vyráběné v EU a jde o osvědčené značky. Nabídka je bohatá, snadno najdete produkt vyhovující vašim potřebám. K ruce budete mít odborníky, co vám s výběrem pomohou.

V iWash nabízí nejen prodej mycích linek a boxů, ale i jejich servis. Zaměstnávají zkušené techniky a mají flotilu servisních vozidel, takže mohou přijet na místo a se závadou se vypořádat přímo u vás. Ve dvou centrálních skladech je skladem zhruba 2000 náhradních dílů, zejména na mycí linky značek Aquarama, Ceccato a Wash Tec.

Související

Text nevyjadřuje názor redakce