Elektrický holicí strojek Braun Series 9 Pro+ je nejpokročilejší model německé značky Braun. Jeho motor s 10 000 sonickými vibracemi a technologií AutoSense automaticky přizpůsobují svůj výkon hustotě vousů na různých oblastech pleti. Jeho 5 synchronizovaných holicích prvků nezanechá jediný vous ladem, takže není třeba ani jedno místo přejíždět znovu. Díky systému HyperLift & Cut si poradí i s vousy, které jsou přitisknuté k pokožce, a to tak, že vousy nejprve zvedne a poté je zastřihne.

Výkyvná hlavice se sklonem až 40° se perfektně přizpůsobuje liniím na obličeji a krku, čímž dopomáhá maximálnímu přiblížení k pleti. Hlavici lze otáčet až do 10 různých směrů a v případě potřeby ji fixovat v požadované poloze.

Komerční článek

Technologický prvek Skinguard zároveň zaručuje šetrnost k pleti a pomáhá eliminovat jakékoliv nepříjemné podráždění po holení. Strojek uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších mužů, kteří mají vousy husté, tvrdé, rostoucí do různých směrů, či se potýkají s citlivou pokožkou se sklony k zarudnutí. K perfektně upravenému vzhledu slouží vestavěný zastřihovač z ProTrimmer s chirurgickými břity z nerezové oceli, které vydrží ostré po celá léta.

Elegantní a prémiový Braun Series 9 Pro+ vychází vstříc modernímu muži, který vyžaduje nejen bezchybný výsledek a pohodlné užívání, ale ocení i elegantní design či nadstandartní údržbu pomocí dobíjecí stanice SmartCare Center 6v1, která strojek automaticky a hygienicky čistí, prodlužuje životnost břitev, optimalizuje jejich výkon, rychle je vysuší a strojek nabije. Některé modely holicích strojků Braun Series 9 Pro + jsou vybavené pouzdrem Power Case, které dokáže holicí strojek dobíjet až měsíc bez nutnosti zapojení do zásuvky.

Voděodolná konstrukce holicího strojku Braun Series 9 Pro+ dovoluje využití za sucha i ve sprše. 5letá záruka garantuje dlouhodobě bezchybnou péči. Když nastane čas vyměnit hlavici, strojek na to sám upozorní a jakmile tak učiníte, bude zase jako nový. Mezi variantami můžete lehce vybírat na alza.cz.

Komerční článek

Související

Text nevyjadřuje názor redakce